جواهر فنجان محققان دوچرخه کافئین نوشیدنی

جواهر: فنجان محققان دوچرخه کافئین نوشیدنی ورزشکاران نوشیدن قهوه دوچرخه سوار سوزاندن چربی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گزینه کی‌روش در فهرست اولیه استرالیا جهت جام جهانی

سرمربی تیم ملی استرالیا در فهرست اولیه این کشور جهت جام جهانی نام دانیل ارزانی را نیز قرار داده است.

گزینه کی‌روش در فهرست اولیه استرالیا جهت جام جهانی

گزینه کی روش در فهرست اولیه استرالیا جهت جام جهانی

عبارات مهم : سیدنی

سرمربی تیم ملی استرالیا در فهرست اولیه این کشور جهت جام جهانی نام دانیل ارزانی را نیز قرار داده است.

به گزارش ایسنا، جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار است از ۳۸ روز دیگر شروع شود و تیم ملی استرالیا یکی از نماینده های قاره آسیا که از طریق پلی آف به این مرحله رسید باید در گروه سوم با تیم های فرانسه، پرو و دانمارک دیدار کند.

در حالی که لیگ فوتبال استرالیا به آخر رسیده هست، برت فان مارویک سرمربی استرالیا فهرست اولیه بازیکنان این کشور جهت جام جهانی را اعلام کرد و همانطور که انتظار می رفت، نام دانیل ارزانی که پدیده لیگ فوتبال این کشور نیز بوده است را نیز در آن قرار داده است.

ارزانی در این فصل لیگ استرالیا موفق شد دو گل به ثمر برساند و ۳ پاس گل نیز فراهم کرد تا مورد توجه استرالیایی ها نیز قرار گیرد. او می توانست جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران نیز بازی کند ولی به نظر می رسد ارزانی به دنبال حضور در جام جهانی بوده است و به همین خاطر نتوانسته است پیشنهاد استرالیا را رد کند.

فهرست ۳۲ نفره تیم ملی استرالیا در حالی اعلام شده است که قرار است بعد از بازی های دوستانه این کشور در راه انتخابی جام جهانی، فهرست نهایی و ۲۳ نفره استرالیا جهت حضور در این مسابقه ها اعلام شود.

فهرست اولیه استرالیا جهت حضور در جام جهانی به شرح زیر است:

دروازه بانان: برد جونز (فاینورد)، میچل لانگرک (ناگویا)، متئو رایان (برایتون)، دنی ووکوویچ (خنک)

مدافعان: عزیر بهیچ (بورسااسپور)، میلوس دهنک (یوکوهاما)، آلکس گرسبورگ (روزنبرگ)،متئو یورمان (سوون)، فران کاراسیچ (لوکوموتیو)، جیمز مردیث (میلوال)، یاش ریسدون (وسترن سیدنی)، ترنت سنسبری (گراس هاپر)، الکساندر سوسنیار (ملادا)، بیلی رایت (بریستول سیتی)، یاشوا بریلیانت (سیدنی)

هافبک ها: جکسون اروین (هال سیتی)، میل یدیناک (استون ویلا)، رابی کروز (بوخوم)، ماسیمو لوگانو (کوئینزپارک)، مارک میلیگان (الاهلی)، آرون موی (هادرزفیلد)، دانیل ارزانی (ملبورن سیتی)، تام راجیک (سلتیک)، جیمز ترویسی (ملبورن ویکتوری)، تیم کیهیل (میلوال)

مهاجمان: آپوستولوس جیانو (گوانگژو)، تامی جوریچ (لوزان)، متئو لکی (هرتابرلین)، جیمز مک لارن (هیبرنین)، آندره نابوت (اوراواردز)، دیمی پتراتوس (نیوکاسل جتس) و نیکیتا روکاویتسیا (مکابی)

گزینه کی‌روش در فهرست اولیه استرالیا جهت جام جهانی

واژه های کلیدی: سیدنی | جام جهانی | استرالیا | جام جهانی | استرالیایی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs